Transport i logistyka

Cena:

219 zł /m-c

Liczba godzin:

140 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Zaoczny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Dobrze działający transport i sprawna logistyka są podstawą handlu. Na pewno osobiście korzystasz z usług firm takich jak AliExpress, Zalando, Shein czy Temu. Wszystkie te gigantyczne międzynarodowe firmy nie miałyby szans na tak ogromny sukces, gdyby nie szeroka sieć transportu i logistyki zarządzana przez odpowiednich ludzi. Jeżeli chcesz dbać o to, by towary docierały na czas do sklepów, korporacji czy do indywidualnych klientów, poznaj tajniki logistyki na kursie w Żaku i rozwijaj się w logistyce. 


Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

Lubisz mieć nad wszystkim kontrolę i do wszelkiego działania przygotowujesz się, planując skrupulatnie nawet najdrobniejsze detale? Idealnie się składa - prawdopodobnie będziesz perfekcyjnym kandydatem/kandydatką do pracy w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku. W tym przypadku ten fragment o dynamice nie jest czczym gadaniem - wiesz, że pomiędzy 2008 a 2019 rokiem powierzchnia magazynów w Polsce zwiększyła się trzykrotnie? Jak na razie nic nie wskazuje na to, by ta statystyka zmieniła się na niekorzyść - wręcz przeciwnie! Możesz stać się częścią tej futurystycznej branży dzięki nauce na kursie Transport i logistyka w Żaku. 

Czego nauczysz się na kursie Transport i logistyka w Żaku?

Na zajęciach w Żaku dowiesz się, jak planować procesy w magazynie. Nauczysz się jak należy przechowywać i transportować towary oraz dbać o prawidłowy obieg dokumentów w firmie. Zaprzyjaźnisz się z zasadami organizacji i obliczania kosztów dostaw. Na kursie Transport i logistyka poznasz też zasady monitorowania realizacji przewozu, obsługi skarg i likwidowania szkód powstałych w wyniku transportu. Nauczymy cię też jak rozmawiać z klientem i firmami współpracującymi. 
Kim możesz zostać po nauce na kursie Transport i logistyka w Żaku?

Wykwalifikowany logistyk bez problemu znajdzie pracę w firmach transportowych, spedycyjnych, w portach lotniczych, a także magazynach czy sklepach wielkopowierzchniowych. Po nauce na naszym kursie otworem będą stać przed Tobą firmy produkcyjne, handlowe i komunikacyjne. Na tym kursie uczymy na programie Subiekt od grupy InsERT!

To nowoczesny system sprzedaży opracowany przez lidera w branży oprogramowania specjalistycznego dla firm w Polsce. Subiekt to sprawne narzędzie, które usprawni zarówno obsługę działu handlowego, małego sklepu, magazynu, punktu usługowego itp.

Sam program jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki nauce w Żaku zyskujesz możliwość przygotowania się do pracy w branży od razu na programie, z którego korzysta wiele polskich firm.

H2: Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kierunku Transport i logistyka będziesz potrafić:

  • Organizować procesy transportowe i spedycyjne

  • Organizować procesy magazynowe

  • Przygotowywać dokumentację procesów transportowych i logistycznych

Wymagania zapisowe na kurs Transport i logistyka

  • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Materiały do pobrania

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V