Opiekun osoby starszej

z elem. języka migowego

Cena:

Kierunek bezpłatny

Czas trwania:

2 lata

Tryb nauczania:

zaoczne

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Kierunek ten należy do szerokiej grupy kierunków opiekuńczych w szkole Żak. Opieka nad osobą starszą, to odpowiedzialna i wymagająca praca. Będzie idealnym zajęciem dla osób charakteryzujących się zaangażowaniem, empatią oraz cierpliwością. Obecnie, w coraz bardziej starzejących się społeczeństwach, każdy specjalista w tym zakresie jest na wagę złota, zarówno w Polsce jak i w krajach UE.

 

Czego nauczysz się na kierunku Opiekun osoby starszej w Żaku?

Poznasz metodykę pracy opiekuńczej i sposoby aktywizacji społecznej podopiecznych. Dzięki zajęciom z psychologii i socjologii lepiej zrozumiesz zachowania podopiecznych, łatwiej będzie Ci odpowiadać na ich potrzeby. Będziesz wiedzieć jak organizować opiekę oraz wsparcie dla osoby starszej, a także będziesz doskonalić umiejętności opiekuńcze. Dzięki zajęciom z języka migowego będziesz mógł zajmować się także pacjentami głuchymi i z niedosłuchem.

Kwalifikacje, jakie zdobędziesz po zakończeniu nauki

Świadczenie usług opiekuńczo - wspierających osobie starszej (SPO.02.)

Nauka na kierunku Opiekun osoby starszej jest bezpłatna przy zachowaniu 50% frekwencji na zajęciach. W przypadku nieosiągnięcia w danym miesiącu minimalnej frekwencji słuchacz ponosi opłatę w wysokości 99 zł. O szczegóły zapytaj w sekretariacie Żaka.

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00