Kurs – Przedłużanie rzęs metoda objętościowa 2-8D

499 zł

Zapisz się

Szczegóły kierunku

Każda kobieta marzy o pięknych, czyli długich i gęstych, rzęsach. Dlatego przedłużanie rzęs metodą objętościową, które pozwala osiągnąć taki właśnie efekt, cieszy się coraz większą popularnością.

Zapraszamy na profesjonalne warsztaty przedłużania rzęs innowacyjną techniką 2D-8D.

Po 10 godzinach zajęć przedłużanie rzęs metodą objętościową nie będzie miało dla ciebie tajemnic. 80% kursu to zajęcia praktyczne. Na zakończenie kursu otrzymasz zgodne ze wzorem MEN zaświadczenie i certyfikat.

Wolumetryczna metoda zagęszczania rzęs 2D-8D to zupełnie nowa formuła. Poprzez przyklejanie wachlarzyka rzęs osiąga się spektakularny efekt – nie dość, że rzęsy wyglądają zjawiskowo, to jeszcze w widoczny sposób powiększają oczy. Wykonane z poliestrowo-jedwabnych włókien sztuczne rzęsy, które stosuje się w tej technice, są niezwykle lekkie. Gwarantuje to maksymalne zagęszczenie naturalnych rzęs przy minimalnym ich obciążeniu i absolutny komfort noszenia.

Czego nauczysz się na kursie Przedłużania rzęs metodą objętościową w szkole Żak?

Pod okiem doświadczonych instruktorek nauczysz się, jak przygotować naturalne rzęsy do przedłużenia oraz jakie sztuczne rzęsy dobrać do tych naturalnych, do kształtu oka i typu urody, by końcowy efekt był olśniewający. Na warsztatach poznasz w praktyce technikę precyzyjnego przyklejania rzęs, uzyskując tym samym niezbędną wiedzę i umiejętności do samodzielnego wykonywania tego typu zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Dowiesz się jak dbać o rzęsy i jak je poprawnie zdejmować.

r

Tryb nauczania

Stacjonarny, wieczorowy, zaoczny

#

Czas trwania

10 godzin

d

Uzyskany dokument

Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat lub/i suplement

Przykładowy program nauczania

  • Dobór odpowiedniego rodzaju rzęs
  • Nauka przyklejania rzęs – właściwe przedłużenie i zagęszczenie rzęs
  • Przygotowanie naturalnych rzęs do przedłużenia

Perspektywy pracy

  • Gabinety i salony kosmetyczne
  • Gabinety odnowy biologicznej
  • Ośrodki SPA
  • Własna działalność

798 299 599

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.